MojAndroid

Do obchodu Google Play prichádza prekrásna hra, ktorá je už teraz ovenčená množstvom ocenení menom Love you to bits. Na jej príchod sa čakalo dlhých 8 mesiacov, no oplatilo sa. Pointou celej vesmírnej adventúry je hľadať jednotlivé roztrúsené časti robota – lásky hlavného hrdinu. Pri lete vesmírom so svojou milovanou boli totž napadnutý nepriateľom a jej súčasti boli roztrúsené po celej galaxii. Robot má teda misiu – prejsť viaceré svety a nájsť v každom z nich jednu časť svojej lásky.

Jednotlivé svety vydajú súčiastku až po tom, čo rozriešite rôzne hádanky, porazíte monštrá a podobne. Okrem súčiastky však v každom zo svetov získate aj krátku spomienku vo forme videa, ktorá vám pomôže objasniť celkový príbeh a pomôže vám sústrediť sa na konkrétne časti v nasledujúcej misii. V hre sú rôzne interaktívne bubliny, ktoré vám napovedia a pomôžu s gameplayom.

Náš tip
HRY | Botanicula – atraktívna adventúra od tvorcov hry Machinarium

Love you to bits má príjemnú peknú grafiku, pričom každá galaxia má svojrázny charakter. Okrem toho je tu však aj nádherná, dojímavá i dramatická hudba. Treba povedať, že za túto adventúru treba platiť. Cena je momentálne 4,19 eur v ochode Play. Napriek tomu nás oslovila a dávame ju do pozornosti.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 4,19 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 4,19 €

Zdroj: Google Play 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+