MojAndroid

Asmodee Digital prináša na android zariadenia hru Smash Up – The Shufflebuilding Game. Jedná sa o mobilnú verziu oceňovanej stolnej kartovej hry Smash Up.

Podobne ako sa svojej počítačovej verzie dočkala najpopulárnejšia stolná kartová hra v histórii  Magic: The Gathering, dočkali sa svojich PC alebo mobilných verzii aj iné kartové hry. Smash Up sa na trhu objavil pred piatimi rokmi a v roku 2013 získal viacero ocenení.

V tejto strategickej kartovej  hre vyberáte dve frakcie kariet z pirátov, ninjov, robotov, zombíkov a iných postavičiek, ktoré následne kombinujete a vytvárate dominantný hybridný tím. Každá frakcia prináša iný herný mechanizmus do hry, čo podporuje strategický aspekt hry. Následne keď skombinujete tieto dva baličky do jedného náhodného veľkého baličku proti svojmu oponentovi, vo finálnom súboji rozdrvíte (Smash Up) buď vy jeho alebo on vás.

Hra obsahuje tutoriál, ktorý hráčovi vysvetlí mechanizmy hry. Hrať môžete proti 2 až 4 živým oponentom v online multiplatformovej multiplayerovej hre alebo samostatne proti AI. Narozdiel od iných hier nepožaduje Smash Up ďalšie in-app nákupy balíčkov a kariet. Za cenu necelých 5 eur získate kompletnú hru.

Verzia: 1.09.0.9
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.09.0.9
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €

14.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+