MojAndroid

Do predstavenia pripravovanej vlajkovej lode LG V20 zostáva už iba niekoľko krátkych týždňov a my si postupne formujeme predstavu o tom, čo novinka prinesie. Už vieme, ako asi bude telefón vyzerať a približne aké špecifikácie ponúkne. Teraz sa objavila ešte jedna informácia o chystanej novinke, ktorá poteší najmä fanúšikov kvalitnej hudby.

Spoločnosť LG teraz zverejnila, že nový LG V20 ponúkne 32-bitový Hi-Fi Quad DAC výstup. Vďaka tomu bude telefón schopný prehrávať hudbu v skutočne vysokej kvalite, ktorú oceníte najmä s drahšími slúchadlami. DAC dokáže podľa LG zredukovať okolitý hluk až o 50 %. Okrem toho dokáže lepšie rozoznať jednotlivé zdroje zvuku a oddeliť ich od seba.

LGV20-render-7

Smartfónov, ktoré ponúkajú podobne kvalitný zvuk, skutočne nie je veľmi veľa. Je skvelé vidieť, že LG takúto vychytávku implementuje do novej vlajkovej lode a nie iba do špeciálneho hudobného telefónu. Vďaka tomu aj fanúšikovia kvalitnej hudby ocenia ostatné vlastnosti, ktorými bude novinka disponovať.

Zdroj: LG V20

12.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+