MojAndroid

Vlastníte LG G5, avšak neplánujete investovať do najnovšej vlajkovej lode LG G6?  V tom prípade rozhodne stojí za vyskúšanie alternatívnej ROM od XDA developers. Fulmics ROM je navrhnutá špeciálne pre model LG G5 a prináša nové prostredie z LG G6 na starší smartfón. Prináša Android 7.0 Nougat, nadstavbu známu z modelu LG G6 či podporu Google Asistenta.

Náš tip
LG V30 ako vysúvačka s druhým displejom. Pozrite si ako by mohol vyzerať

Vývojár s prezývkou “xpirt” zverejnil v rámci “Fulmics Tweaks” aj ďalšie vylepšenia. Niektoré prinášajú estetické úpravy ako zaoblené rohy či rozšírené upozornenia, k dispozícii sú však aj funkčné vylepšenia ako rozšírené funkcie pre tlačidlá prebudenia a regulácie hlasitosti. Alternatívna ROM Fulmics má nejaké drobné chyby, ktoré však pravdepodobne vyrieši softvérová aktualizácia a nie sú dôvodom k tomu, aby sme túto ROM nemohli odporučiť. Fulmics ROM si môžete stiahnuť z príslušného vlákna na portáli xda-developers.

Zdroj: androidcommunity

30.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+