MojAndroid

Po Južnej Kórei a USA dostáva vlajková loď spoločnosti LG aktualizáciu s najnovším Androidom 7.0 Nougat aj v Európe. Aktualizácia má veľkosť 1540 MB a okrem nového Androidu prináša aj funkčné vylepšenia a novinky. Tým sme sa venovali v samostatnom článku. LG aktualizáciu uvoľňuje postupne, a tak je možné, že ju používatelia na Slovensku dostanú neskôr. Dúfame však, že sa tak stane ešte do konca roka.

Dostupnosť aktualizácie si môžete skontrolovať v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. Ak ste skúsenejší používateľ, môžete si aktualizáciu nainštalovať aj manuálne. Poslúži vám na to tento návod z XDA fóra.

Zdroj: GSMArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+