MojAndroid

Evan Blass prekvapil internet novými rendermi smartfónu, ktorý je jednou z vízií spoločnosti LG, ako by mohol vyzerať ich nový smartfón LG V30. Ide pritom o pomerne odvážny koncept, ktorý sme doposiaľ ešte nemali možnosť vyskúšať ani vidieť.

Nový LG V30 by podľa neho nemal byť už klasickým smartfónov, ale mal by priniesť osvieženie v podobe vysúvateľného sekundárneho displeja. Ten by sa mal vysúvať z konštrukcie podobne ako hardvérová klávesnica v prípade modelu BlackBerry Priv. Druhý displej by pritom mal slúžiť na viacero spôsobov, či už ako vysúvateľná softvérová klávesnica alebo rozšírenie obrazovej plochy pre aplikácie a hry.

Nie je isté, že nový LG V30 bude vyzerať skutočne takto. Výrobca sa podľa nás uberie trochu konzervatívnejším smerom, podobne ako pri predchodcoch. Ak by sa ale tento skorý koncept výrobcu stal skutočnosťou, tak by sa s nim vedel výrazne odlíšiť od svojej konkurencie. Čo myslíte vy? Páčil by sa vám takýto smartfón alebo vysúvateľný sekundárny displej považujete za zbytočnosť?

 

Zdroj: evan blass

29.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+