MojAndroid

Spoločnosť Lenovo by mala predstaviť pripravovaný smartfón Lenovo Moto Z už tento týždeň. Očakávame zaujímavé zariadenie, ktoré bude novou vlajkovou loďou spoločnosti a ktoré by malo priniesť množstvo inovácií. Sem patria aj moduly MotoMods, ktoré sa objavili v uniknutých správach už pred nejakým časom a teraz pribudli ďalšie zaujímavé informácie o tejto novinke.

MotoMods 1

Konkrétne sa jedná o sériu uniknutých obrázkov, ktoré by mali znázorňovať ďalšie typy modulov, resp. príslušenstva. Prvé informácie jasne naznačovali, že toto by malo byť riešenie otázky modularity smartfónov v podaní spoločnosti Lenovo. Malo by ísť o prídavné kryty, ktoré ale budú v sebe ukrývať aj ďalšie funkcie a možnosti tak, ako by sme to od modulov očakávali. Najnovší obrázok síce bližšie neukazuje funkcie, ktoré by mali tieto moduly ponúkať a je možné, že v tomto prípade sa pozeráme na jednoduché prídavné kryty, ktorými bude možné prispôsobiť si vzhľad nového smartfónu.

MotoMods 2

Ako sme už v prípade smartfónov Moto zvyknutí, na výber nebudú iba rôzne farebné variácie, ale aj rôzne typy materiálov, z ktorých budú tieto kryty vyrobené. Tešiť sa budeme môcť na kožu, drevo či nylon, a to ešte nevieme, čo všetko Lenovo na svojej tlačovej konferencii predstaví. Obrázky sú ale pomerne nejasné. Miesto, kde býva umiestnená štrbina s logom Moto, je rozmazané. Fotografie tak pôsobia trochu záhadným dojmom, no dobrou správou je, že na objasnenie tejto záhady nebudeme musieť čakať veľmi dlho.

MotoMods 3

Zdroj: HeloMotoHK via XDA

6.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+