MojAndroid

Spoločnosť Motorola Mobility spolu s Lenovom zverejnila na internet nový tweet, v ktorom informuje technologický svet o tom, že chce “opäť transformovať mobily”. Udiať sa tak má už 9. júna na tlačovej konferencii, ktoré tieto spoločnosti usporiadajú, pričom už dnes je známych pomerne dosť informácií na to, aby sme vedeli, na čo sa máme tešiť. Predstavené budú novinky Moto Z Style a Moto Z Play

Minulý týždeň nás Moto zaujalo zverejnením videa, na ktorom bola stará Motorola RAZR, známa vyklápačka, s ktorou ste sa počas života určite stretli aj vy. Dnes Moto hovorí o tom, že podobný koncept zariadení obnoví. V tweete sa ale píše “snapping is the new flipping”, čo celkom jasne ukazuje na to, že nepôjde o vyklápačku s Androidom, ale s najväčšou pravdepodobnosťou o tenký Android smartfón, na ktorého zadný kryt sa budú dať pripínať rôzne moduly, aktuálne známe ako MotoMods. O parametroch a ďalších vlastnostiach týchto zariadení sa dozvieme už o niekoľko dní a určite vás o tom budeme informovať.

Zdroj: PhoneArena

27.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+