MojAndroid

Obľúbený smartfón strednej triedy Lenovo A7010 získava aktualizáciu s aktuálnym systémom Android 6.0 Marshmallow. Nový update ale neprináša iba novinky z dielne Google, ale aj niekoľko vylepšení, ktoré si pre svoj multimediálny smartfón pripravila spoločnosť Lenovo.

Samozrejmosťou sú ale tie novinky, ktoré by ste v tomto systéme očakávali. To znamená Google Now on Tap, správu povolení pre aplikácie a ďalšie užitočné možnosti. Používatelia hlásia zrýchlenie systému po nainštalovaní aktualizácie a aj niektoré nové funkcie. Medzi tie patrí napríklad možnosť uložiť si do pamäte viac ako dva odtlačky prstov, čo určite mnohí používatelia ocenia.

Náš tip
RECENZIA Lenovo A7010 – multimediálny borec za dobrú cenu

Lenovo_A7010_recenzia-9

Objavili sa ale aj informácie o tom, že niektoré aplikácie s aktualizáciou nespolupracujú na 100 % a objavuje sa sekanie a iné zaváhania. Môže ísť ale iba o drobný nedostatok v systéme, ale aj v samotných aplikáciách. Je preto možné, že akákoľvek ďalšia aktualizácia tieto drobnosti odstráni. Máte už nový update na svojom zariadení? Ak ešte nie, jeho dostupnosť môžete skontrolovať aj manuálne v nastaveniach systému v časti O zariadení.

Za tip ďakujeme používateľovi Nikovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+