MojAndroid

Populárna virtuálna klávesnica GBoard z dielne spoločnosti Google je zaradená do prestížneho hlasovania v rámci projektu The Webby Awards. Táto klávesnica ponúka široké spektrum individuálnych návrhov textu či iných možností prepojených priamo so službami Google, zmenu veľkosti samotnej klávesnice či zaujímavé nástroje pre úpravu textu.

Náš tip
Klávesnica GBoard od Google prináša v novej verzii obrovské množstvo noviniek [APK]

Hlasovanie The Webby Awards sa koná každoročne vo viacerých kategóriách ako sú online filmy, reklamy, ale tiež mobilné aplikácie či služby. Nominácie do tejto ankety vyberajú stovky svetových technologických profesionálov z viacerých oblastí.

Náš tip
Google sprístupnil beta program pre klávesnicu Gboard a Služby Google Play

V každej kategórii budú vyhlásené až dva víťazné produkty. Jeden z nich vyberá práve skupina odborníkov z oblastí mobilných služieb či technológií a o druhom víťazovi môžete rozhodnúť aj vy prostredníctvom hlasovania.

 

Klávesnica GBoard dosahuje hranicu 30% hlasov od jej priaznivcov a aktuálne je vo svojej kategórii na druhom mieste. Ľahko stráca pred lídrom, ktorým je obchod z aplikáciami Apple AppStore. Ak si myslíte, že si šikovná klávesnica GBoard toto ocenenie zaslúži, môžete sa zapojiť do hlasovania aj vy na oficiálnej stránke projektu The Webby Awards.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Patríte aj vy medzi fanúšikov populárnej klávesnice GBoard? Alebo preferujete skôr klávesnicu od iných vývojárov? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: webbyawards

14.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+