MojAndroid

iPhone 7 v posledných dňoch narobil vo svete veľký rozruch. Jeho predstavenie totiž so sebou prinieslo pozitívne aj negatívne reakcie. Môže za to nielen pomerne strohý update, ktorým Apple len doháňa konkurenciu, ale aj odstránenie rozšíreného 3,5 mm audio jacku. Ten vyvolal pomerne búrlivé reakcie a diskusie o tom, či už skutočne nadišiel ten správny čas na jeho odstránenie. Po ostatných stránkach ide zo strany Apple o povinný upgrade hardvéru, ako aj niektorých jeho ďalších komponentov.

iphone-7

Už samozrejmosťou sú aj vylepšenia fotoaparátu, ktorý v pluskovej verzii prichádza dokonca v duálnej zostave. Dokáže sa však vyrovnať, resp. svojimi kvalitami predbehnúť, tie NAJ smartfóny s Androidom? Na túto otázku odpovedá video s porovnaním iPhone 7 Plus a Samsungu Galaxy Note 7. Výsledok vo väčšine prípadov hovorí v prospech juhokórejského výrobcu. Ten nielenže ponúka kvalitnejší zvuk pri nahrávaní audia, ale aj rýchlejšie zaostrovanie, lepšiu citlivosť v noci a lepší sa zdá byť aj v ďalších kategóriach porovnania.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7: Myslí vo veľkom | RECENZIA

19.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+