MojAndroid

Chceli by ste efektné rozmazané pozadie, ale nemáte vlajkový smartfón či zariadenie s duálnym fotoaparátom? Instagram má riešenie. Volá sa Focus a ide o režim fotoaparátu, ktorý poskytne výslednej fotografii práve portrétový efekt s rozmazaným pozadím.

Náš tip
Instagram bude opäť ponúkať chronologické zoradenie príspevkov!

Instagram – Focus

Táto funkcia je zaujímavá najmä pre používateľov, ktorí nemajú integrovaný portrétový režim na vlastnom zariadení. Obmedzením nie je ani počet fotoaparátov a tak predpokladáme, že ide o softvérovú úpravu fotografie. Novinka by mala byť k dispozícii na zariadeniach iOS (iPhone 6S a novšie) a tiež na vybraných Android smartfónoch. Konkrétny zoznam zariadení však aktuálne nepoznáme.

Portrétový režim by mal byť integrovaný v rámci aplikácie Instagram.
Náš tip
Instagram testuje upozornenia na to, keď niekto spraví screenshot z vášho príbehu

Používatelia iOS zariadení by navyše mali získať aj niektoré funkcie navyše v rámci “príbehov” na Instagrame. Nepoznáme dátum, kedy by sa mala nová funkcia objaviť v aplikácií celosvetovo, malo by sa tak stať v niektorej z najbližších softvérových aktualizácií a to ako pre iOS zariadenia, tak aj pre Android zariadenia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
11.4.2018
Zdroj: engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+