MojAndroid

Instagram sa dá považovať za jednu z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete. Aktuálne má viac ako 600 miliónov používateľov, a tí sa môžu tešiť na dostupnosť novej funkcie. tou je možnosť prehliadať príspevky na Instagrame aj bez pripojenia k internetu. Samozrejme, má to svoje obmedzenia.

Náš tip
Instagram kopíruje už aj Pinterest – prináša kolekcie pre uložené obrázky

Používatelia môžu prezerať, like-ovať, komentovať a ukladať na Instagrame len tie príspevky, ktoré aplikácia stiahla pri poslednom otvorení pred tým, ako sa používateľ odpojil od internetu. Dokonca je možné dať v offline režime aj “unfollow” používateľom, ktorých sledujete, či otvoriť všetky profily, ktoré sú načítané vo vyrovnávacej pamäti aplikácie. Instagram si zapamätá, čo všetko ste robili offline a po opätovnom pripojení k internetu vykoná všetky zmeny.

Facebook urobil v Instagrame túto zmenu najmä pre používateľov z krajín, kde nie je dobré pokrytie internetom, a kde mali s používaním Instagramu v tomto smere problémy (medzi takéto krajiny by sa pokojne mohlo zaradiť aj Slovensko). V offline režime nebudú fungovať napríklad Instagram príbehy, no tie by sa podľa zástupcov spoločnosti mohli rovnako zobrazovať bez internetu. Aplikácia túto funkciu ponúkne možno v niektorom z pripravovaných updateov. Offline režim je dostupný v najnovšej verzii Instagramu, ak ste ešte nedostali aktualizáciu, tak si ju skúste nainštalovať manuálne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCentral

19.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+