MojAndroid

Sociálna sieť Instagram predstavila živé videá ešte minulý rok a od konca januára ich môžu využívať všetci používatelia. Videá sa zobrazujú v časti príbehov a až doteraz boli po skončení vysielania navždy odstránené. Toto bola úmyselná funkcia, ktorá mala používateľov viac motivovať k vytváraniu živých videí bez budúcich záväzkov. Teraz ale pribudla možnosť uložiť tieto videá na neskoršie prehranie.

Náš tip
Instagram pridáva do svojich príbehov nálepky s polohou. Presne ako na Snapchate

To znamená, že aj po skončení vysielania bude možné video prehrať tak, ako je to napríklad na Facebooku alebo v službe Periscope. Používatelia tak budú mať možnosť sledovať video aj mimo času živého vysielania. Ťažko povedať, či to bude znamenať koniec upozornení vždy, keď niekto z vašich kontaktov začne vysielať živé video, no v budúcnosti to je možné.

Nová funkcia je uvoľňovaná postupne na zariadenia s iOS a Androidom. V obchode Play má aplikácia verziu 10.12 a ak ju ešte nemáte nainštalovanú, jej dostupnosť môžete skontrolovať aj prostredníctvom widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram via The Verge

21.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+