MojAndroid

Viete, súboj medzi Marcom Zuckerbergom a Snapchatom je už tak viditeľný, že ho vlastne nikto neskrýva. Pred istým časom sa tento mladý ambiciózny miliardár snažil odkúpiť Snapchat, ktorý však jeho štedrú ponuku odmietol. A tak sa Zuckerberg rozhodol, že bude jednoducho kopírovať všetko, čo robí Snapchat.

Náš tip
Instagram prináša najväčšiu novinku za posledné roky!

Prednedávnom tak do jednej z aplikácií, ktorú vlastní Zuckerberg a jeho Facebook – Instagram – pribudli príbehy s obmedzenou životnosťou. Presne ako v Snapchate. Dnes do nich pribudla možnosť umiestniť na obraz špeciálnu nálepku s geografickou polohou. A hádajte, kto ju mal prvý. Áno, Snapchat.

instagram-stories-nalepky

Nálepka s polohou je zatiaľ dostupná len pre New York a Jakartu, no je jasné, že už čoskoro ju budú môcť používať všetci používatelia Instagramu. Nejde o klasickú nálepku, ktorá zobrazuje len textovú formu vašej polohy. Tá je dostupná v Instagrame už dlho. Tentokrát ide o špeciálne formy nálepky, ktoré zobrazujú napríklad slangové pomenovanie daného miesta alebo ponúkajú špeciálne grafické spracovanie (viď obrázok vyššie).

Novinka je dostupná pre majiteľov iOS aj Android zariadení a zrejme ju získate s najbližšou aktualizáciou tejto aplikácie. Hoci ide o drobnosť, stále to dokazuje, že Zuckerberg sa neštíti kopírovať funkcie svojej konkurencie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Zdroj: TheVerge

8.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+