MojAndroid

Facebook sa zrejme rozhodol, že do Instagramu začne viac investovať, a tak sa po podpore viacerých účtov môžeme tešiť aj na ďalšiu novinku. Tou je 2-stupňová autentifikácia, ktorá zvýši bezpečnosť tejto služby. Nakoľko je Instagram najmä osobnou sociálnou sieťou, túto novinku určite vítame s otvorenou náručou. A čo konkrétne 2-stupňová autentifikácia znamená?

new-instagram

Náš tip
Instagram v7.16.0 konečne pridáva podporu pre viac účtov na jednom zariadení [APK]

Používatelia, ktorí sa rozhodnú využívať 2-stupňovú autentifikáciu, budú musieť do aplikácie vložiť svoje telefónne číslo. Naň vám totižto Instagram pošle overovací kód vždy, keď sa do aplikácie budete chcieť prihlásiť. Ide o bezpečnostný prvok, ktorý znemožní prihlásiť sa na váš Instagram účet cudzej osobe, ktorá nemá prístup k vášmu mobilnému zariadeniu. Instagram túto funkciu bude postupne sprístupňovať všetkým používateľom, a tak sa môže stať, že si na ňu budete musieť nejaký ten piatok počkať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCentral

17.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+