MojAndroid

O tom, že Instagram podporuje dva a viac simultánnych účtov na jednom zariadení, sme vám už písali v minulosti. Táto možnosť však bola dostupná len pre používateľov v zahraničí a slovenským fanúšikom populárnej sociálnej siete nepomohlo ani to, že si aktualizáciu aplikácie nainštalovali cez APK súbor. To sa však mení dnešným dňom, kedy Instagram uvoľňuje túto funkciu pre úplne všetkých používateľov, bez regionálneho obmedzenia. Na to, aby ste si však na svojom Android zariadení mohli prihlásiť aj ďalší Intagram účet, budete potrebovať Instagram v7.16.0, ktorý sa momentálne dá na Slovensku nainštalovať iba manuálne. To však nie je problém, pretože pre vás máme APK súbor, ktorý si môžete stiahnuť do svojho zariadenia a aplikáciu si manuálne aktualizovať.

Náš tip
Instagram pridáva podporu viacerých účtov

Možnosť pridať druhý, tretí a ďalší účet v Instagram aplikácii nájdete v sekcii Nastavenia > Add account (v spodnej časti). Medzi účtami potom môžete prepínať pomocou kontextového menu v ľavej hornej časti vášho profilu. Samotné prepínanie účtov je vyriešené veľmi dobre a o tom, aký účet aktuálne používate, vás informuje aj avatar v pravej dolnej časti. Ten nahradil všeobecnú ikonu profilu, ktorá sa na Instagrame zobrazuje v prípade, že ste prihlásení iba pod jedným účtom. Novinku na Instagrame ocenia najmä majitelia spoločností, ktoré majú na tejto sociálnej sieti firemné kontá (ako napríklad aj @mojandroid.sk), no rozhodne sa potešia aj amatérski fotografi či majitelia lifestyle-ových profilov, medzi ktorými doteraz museli pracne prepínať odhlásením/prihlásením sa v mobilnej aplikácii.

Instagram-v7.16.0.apk (12,5 MB, APKmirror.com)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram, APK: APKmirror

9.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+