Spoločnosť Huawei si uvedomuje, so svojim najnovším smartfónom Huawei P9 trafila v mnohých smeroch do čierneho. Ide o veľmi zaujímavé zariadenie, ktoré ale možno v mori ďalších skvelých smartfónov na trhu môže potenciálny zákazník prehliadnuť. Huawei chce tieto šance znížiť, a tak teraz pripravila čínska spoločnosť reklamu s nie tak celkom čínskymi hviezdami.
https://youtu.be/5ukZqmjvAFA
Henry Cavill, ktorý stvárnil Supermana a známa herečka Scarlett Johansson vystupujú v najnovšom videu, ktoré má ale skutočne hlbokú pointu. Centrom pozornosti je síce fotoaparát na novom Huawei P9, no "niečo" nám naznačuje, že Huawei chce, aby sme si zapamätali ich klasický tón upozornenia. V každom prípade, ide o zaujímavé video, ktoré stojí za pozretie.
Zdroj: Huawei Device (YouTube) via GSM Arena
neviem preco sa ta P9na prezentuje ako nieco revolucne, ved to foti slabsie ako S7 a tej staci jeden snimac
Mozno preto lebo je to druhy telefon ktory ma dve snimace , s certifikaciou a je z cinanov …
keby ze spravia fon s 3 snimacmi a foti jak S5ka tiez by sa to povazovalo za revolucne, len kvoli tomu ze to ma certifikaciu a 3 snimace? hlavne nech to dobre foti a v tom p9na nieje nijak vynimocna