MojAndroid

Majitelia smartfónu Huawei P8 Lite majú dôvod na radosť. Spoločnosť Huawei totižto uvoľnila aktualizáciu s Androidom 5.1 Lollipop pre tento model, no má to háčik. Treba ju nainštalovať manuálne, a to hneď dvakrát po sebe s inými inštalačnými balíčkami. Takúto inštaláciu preto neodporúčame bežným používateľom, ale iba tým, ktorí už manuálne systém niekedy inštalovali. Tento typ inštalácie má totižto hneď niekoľko rizík.

Huawei P8 Lite-recenzia-8

Náš tip
RECENZIA | Huawei P8 Lite: Za rozumný peniaz

Jednou z vecí, na ktorú treba upozorniť, je fakt, že používateľ príde o všetky dáta v zariadení. Je preto potrebná ich záloha. Následne potrebujete na aktualizáciu microSD kartu s veľkosťou minimálne 4 GB, na ktorú dáta najprv menší inštalačný balík (na prechod z KitKatu na Lollipop) a potom plnohodnotnú ROM, ktorú nainštalujete v druhom kroku. Všetky kroky sú popísané priamo na stránkach výrobcu. Tí, ktorí si chcú aktualizáciu aj napriek rizikám nainštalovať, by si mali pozorne prečítať všetky detaily.

Zdroj: Huawei

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+