MojAndroid

Tohtoročné vlajkové lode Huawei dostávajú očakávanú aktualizáciu s výrazným vylepšením. Huawei P20 a Huawei P20 Pro dostávajú update s technológiou GPU Turbo, ktorú nedávno predstavila spoločnosť Huawei pre svoje modely, aj pre modely dcérskej značky Honor. Teraz sa však zdá, že update dorazil aj na najlepšie telefóny výrobcu a dokonca sa objavil už aj v našich končinách.

Aktualizované 20. augusta o 15:30:

Aktualizácia pre vlajkovú loď Huawei P20 Pro je dostupná aj u nás. Update má veľkosť 670 MB a okrem funkcie GPU Turbo prináša aj júlové bezpečnostné opravy. Poteší aj nová aplikácia Game Suite, ktorá zabezpečí nerušené hranie mobilných hier.

O dostupnosti aktualizácie pre smartfón Huawei P20 (Single SIM verzia od operátora Orange) nás informoval čitateľ Filip, ktorý nám poslal aj screeny zo svojej P20-ky. Okrem GPU Turbo tu pribudla aj aplikácia Game Suite, ktorá zoskupuje hry na jedno miesto.

Okrem klasickej P20 však o dostupnosti aktualizácie informujú aj používatelia Huawei P20 Pro z iných častí sveta. Prvé informácie o aktualizácii sa už objavili na fóre XDA, kde používateľ psycho.b94 update otestoval a potvrdzuje nárast výkonu, ako aj výrazný pokles spotreby batérie pri hraní hier.

Nám teraz už neostáva nič iné, iba čakať, kým aktualizácia dorazí aj na naše zariadenia. Redakčný Huawei P20 Pro ju zatiaľ nedostal, Honor 10 ju už má už dávnejšie.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Huawei prinesie GPU Turbo na rad zariadení, Mate 10 dostane aj 960 fps video

Za tip na článok ďakujeme čitateľom Filipovi a Michalovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.8.2018
Zdroj: XDA

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+