MojAndroid

Iba pred pár dňami sme vás informovali o tom, že vlajková loď Huawei P20 Pro dostáva objemnú aktualizáciu s bezpečnostnými opravami a ďalšími vylepšeniami od Google. Update s podobným významom teraz dostáva aj smartfón Huawei P20.

Náš tip
Test rýchlosti nabíjania: Samsung Galaxy S9 vs iPhone X vs Huawei P20 | VIDEO

Bezpečnosť aj optimalizácia

Aktualizácia posúva verziu systému na EML-L09 8.1.0.128(C432) a vylepšuje hneď niekoľko častí systému. V prvom rade update obsahuje májové bezpečnostné opravy od Google, takže bude váš telefón opäť o čosi bezpečnejší. Ďalej tu nájdeme rôzne optimalizácie systému a jeho jednotlivých súčastí, s ktorými mohli mať používatelia doteraz problém. Jedná sa či už o optimalizáciu výkonu alebo zobrazenia niektorých aplikácií.

Aktualizácia je dostupná aj u nás

Aktualizácia tiež opravuje problém s neprenášaním zvuku pri volaní z pevnej linky na smartfón. Opravený bol aj bug, ktorý spôsoboval, že novo nasnímané fotografie neboli správne pomenované v galérii. Update tiež optimalizuje funkciu skupinových správ. Ide tak o naozaj dôležitú aktualizáciu, ktorá prináša množstvo zlepšení. Tomu zodpovedá aj veľkosť súboru, ktorá sa prehupla cez 500 MB. Pri sťahovaní aktualizácie vám tak určite odporúčame použiť rýchlu Wi-Fi sieť a pred samotnou inštaláciou sa ešte uistite, že máte telefón dostatočne nabitý, aby sa vám náhodou počas aktualizácie nevybil.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Milanovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+