MojAndroid

Spoločnosť Huawei zaznamenala vskutku zaujímavý úspech. Počet objednávok na svoje smartfóny za prvé tri kvartály roka narástol medziročne až o 19%. Predalo sa viac ako sto miliónov kusov zariadení. Tento nárast takisto zvýšil prevádzkové výnosy spoločnosti až o 30%, čo je rozhodne ďalším úspechom čínskeho výrobcu.

Náš tip
Huawei pracuje na zariadení so skladateľným displejom. Má veľké ambície

Medziročný nárast

Počet autorizovaných predajcov Huawei narástol takisto o 19%, čo činí teraz celosvetovo 42 300 predajní. Yu Chengdong, CEO Huawei sa vyjadril, že sa spoločnosť plánuje viac špičkových produktov pre svetové trhy. Tieto produkty by mohli ešte viac pozdvihnúť imidž a meno značky.

“S viac ako 10 000 zamestnancami na celom svete, ktorí pracujú na výskume a vývoji, očakávame, že dokážeme zaujať viac špičkových zákazníkov, získame tiež väčší zisk v špičkovom sektore,” povedal CEO spoločnosti Huawei, Yu Chengdong.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť používateľské recenzie smartfónu Huawei P10.

 

Náš tip
Huawei Mate 10 Pro: Testovacie fotografie + prvé dojmy

Nedávne štatistiky v júni a júli 2017 ukázali, ako spoločnosť Huawei dokonca predbehla Apple a stala sa tak spoločnosťou s druhými najväčšími predajmi smartfónov na svete. Spoločnosť Huawei navyše ostáva lídrom medzi výrobcami na domácom čínskom trhu.

Zdroj: chinadaily

24.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+