MojAndroid

Softvérová aktualizácia vlajkového modelu Taiwanskej spoločnosti je k dispozícii už aj na Slovensku. Prináša rôzne vylepšenia funkčnosti, stability či fotoaparátu. Jej veľkosť je 435,8 megabajtov, takže pokiaľ nemáte dostatočný balíček, odporúčame stiahnuť pomocou WiFi. Rovnako je potrebné mať dostatočne nabitú batériu, inak samotná aktualizácia nebude možná.

Náš tip
HTC U12+: Telefón príliš citlivý na dotyk | RECENZIA
Náš tip
HTC U12+ zvnútra: Priehľadný a krehký

Vylepšený je fotoaparát či Edge Sense

Majitelia modelu HTC U12+ sa môžu tešiť na množstvo zaujímavých noviniek. Aplikácia fotoaparátu ponúka nové funkcie, ako napríklad automatický zoom pri nahrávaní videa, no zaujímavejšou bude možnosť nahrávať 4K video 30 fps bez časového obmedzenia. Doteraz to bolo možné len maximálne 6 minút. Rovnako by malo byť vylepšené aj zaostrovanie. Aktualizácia upravuje aj správanie dotykových tlačidiel po obvode smartfónu, takže ovládanie hlasitosti, prípadne odblokovanie pomocou tlačidla by malo byť jednoduchšie a náhodné stlačenia eliminované. Vylepšenia sa dočkala taktiež funkcia Edge Sense, ktorá by mala pracovať spoľahlivejšie.

Výrobca taktiež sľubuje zlepšenia v celkovom výkone zariadenia, ktoré by sa vraj mali prejaviť aj vo výdrži batérie. No a nechýba ani júnový bezpečnostný balíček. Aktualizácia by už mala byť k dispozícii aj pre ten váš model, šíri sa pomocou OTA. Telefón by vás mal na možnosť aktualizácie upozorniť, no ak sa tak nestalo, môžete jej dostupnosť overiť manuálne v nastaveniach. Máte  už aktualizované? Aké sú vaše pocity? Je cítiť reálne zlepšenie? O svoje postrehy sa s nami môžete podeliť v komentároch pod týmto článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+