MojAndroid

HTC U11 sa aktuálne začal predávať už aj na Slovensku. Novinka prichádza v niekoľkých farebných prevedeniach a s TOP hardvérovou výbavou. Tá, ako sa zdá, zaujala viac ľudí ako v prípade prechádzajúcich vlajkových lodí HTC 10 a HTC One M9. Informovalo o tom HTC, ktoré potvrdilo, že záujem o U11 je vyšší ako v prípade týchto dvoch smartfónov.

Nie veľmi dobre meno novinke robí najnovší test Youtube portálu JerryRigEverything, ktorý otestoval HTC U11 aj na odolnosť voči ohybu. Práve v tom novinka od taiwanského výrobcu zlyhal. O príčinách sme polemizovali už v predchádzajúcom článku s testom odolnosti, teraz sa však pozrieme na to, ako HTC U11 vyzerá zvnútra. Po teste odolnosti JerryRigEverything totižto tento smartfón ešte aj rozobral a ukázal jeho vnútornosti. Medzi inými aj senzory citlivé na tlak, a to, ako sú zabudované priamo do rámu zariadenia. U-jedenástka totižto disponuje špeciálnou funkciou edge sense, ktorá dokáže pri stlačení telefónu vykonať určite preddefinované akcie.

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše. Ak vás zaujíma a chcete si pozrieť ako HTC U11 vyzerá vnútri, pozrite si video nižšie.

 

17.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+