MojAndroid

HTC One M9 mal novší Android Marshmallow dostať ešte koncom minulého roka, a to spolu so smartfónom HTC One M9. Hoci v niektorých krajinách bol update dostupný, u nás na Slovensku a v Česku sme sa ho dočkali až v dnešných dňoch. Aktualizácia prináša novší Android s číselným označením 6.0, pričom rozdelená je na dve časti. Prvý minoritný update s veľkosťou 128 MB pripraví smartfón na veľkú aktualizáciu, na ktorú si budete musieť vyhradiť miesto s veľkosťou 1,27 GB. Nový Marshmallow sme dostali aj na našom redakčnom HTC One M9.

Najnovším Android sa môžeme tešiť na viacero noviniek. Android 6.0 konkrétne prináša opravy bezpečnostných chýb a zvýšenie výkonu. Samozrejme, majitelia HTC One M9 sa pri prechode z Lollipopu na Marshmallow dočkajú viacerých vylepšení, vrátane šetriaceho režimu Doze a vyhľadávania Google Now on Tap. Ak ste už aktualizáciu nainštalovali, ako ste s ňou spokojní vy?

oneM9aktualizacia

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+