MojAndroid

Android 2.2 FroyoSpoločnosť HTC oznámila, že tento víkend prebehne aktualizácia pre telefón HTC Desire:

„Tento víkend prebehne v Európe aktualizácia Android 2.2 (FroYo) pre telefón HTC Desire. Bude obsahovať kompletnú sadu funkcií Android 2.2.

Aktualizácia bude obsahovať aj niekoľko špeciálnych doplnkov prístupných cez poslednú verziu HTC Sence. Aktualizácia poskytne 720 pixelové video zábery, prostriedok na šírenie HTC aplikácií, ako aj našu zdokonalenú identifikáciu volajúceho (HTC Caller ID) a zlepšenú multijazykovú klávesnicu. HTC aktualizácia umožní používateľom HTC Desire synchronizovať svoju hudbu s iTunes.

HTC Desire Froyo

Pri najbližšej automatickej kontrole aktualizácií softvéru v tomto telefóne budú používatelia HTC Desire informovaní o dostupnosti aktualizácie na stiahnutie. Aktualizácia nevymaže žiadne dáta v telefóne. Z dôvodu veľkosti sťahovaných dát počas aktualizácie odporúčame používateľom využiť WiFi pripojenia, aby sa vyhli extra príplatkom.

Aktualizácia  v úvode spustí neblokované časti handsetu HTC Desire. Špecifické verzie operátora tejto aktualizácie sú práve testované a očakávame, že budú k dispozícii o niekoľko týždňov.“

TS HTC

30.7.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+