MojAndroid

HTC je tento rok jedným z horúcich kandidátov na to, aby sa stal výrobcom ďalšieho Nexus smartfónu. V predchádzajúcich mesiacoch o tom hovorilo už niekoľko správ, ktoré hovorili o novom HTC Nexuse. Nie je preto vylúčené, že Google bude na výrobe nového smartfónu tento rok s taiwanským výrobcom naozaj spolupracovať. Ako by ale vyzeral Nexus v podaní HTC? Na túto otázku zatiaľ presnú odpoveď nepoznáme, no viacero fanúšikov si ho predstavuje ako smartfón s prednými stereoreproduktormi v tele nového HTC 10. Presne tak, ako to znázorňuje nový render.

Náš tip
HTC 10 oficiálne predstavený! Má 5,2″ QHD displej, Snapdragon 820 a parádny ultrapixel fotoaparát

htc nexus

Ten ukazuje akúsi kombináciu nového HTC 10 a minuloročného modelu Nexusu 6P, ktorý mal snímač odtlačkov na zadnej strane. Po ostatných stránkach sú si tieto zariadenia tiež veľmi podobné. Samozrejme, o technických špecifikáciach sa zatiaľ veľmi nerozpráva, je však pravdepodobné, že by boli podobné ako pri HTC 10. Podľa nás takýto Nexus nevyzerá vôbec zle a v spojení s čistým Androidom a rýchlymi aktualizáciami by určite zaujal nejedného fanúšika tejto línie smartfónov.

Zdroj: reddit

18.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+