MojAndroid

Tzv. nekonečné behačky, ako ich u nás v redakcii nazývame získali v posledných rokov obrovskú popularitu. Tituly, ako Minion Rush alebo Temple Run patria medzi špičku v obchode Google Play a tešia sa miliónom stiahnutí. Odvtedy sa mnoho vývojárov snaží napodobniť ich úspech, niektorým sa to darí a niektorým zas naopak. Najnovším titulom v tejto kategórií je Tower slash, ktorý prináša 8-bitovú grafiku a poriadne zložité ovládanie.

Už pri prvom pustení budete mať pocit, že zariadenie máte otočiť do horizontálnej polohy, no opak je pravdou. Hra je navrhnutá tým spôsobom, že hrdina beží zvislo stenou nekonečne dlhej veže a ničí nepriateľov, ktorí mu stoja v ceste. V hre budete mať k dispozícií množstvo rôznych postáv, pričom každá z nich má svoju vlastnú unikátnu schopnosť. Od toho, akú postavu si zvolíte bude závisieť aj úspech vašej hry.

image (36) image (35) image (37)

Grafické spracovanie, ako aj hudby či efekty sú veľmi dobré, pričom hratelnosť je tiež na vysokej úrovni. Ovládanie je však náročné a potrebuje chvíľu tréningu. Hru odporúčame každému fanúšikovi nekonečných behačiek a hier s 8-bitovou grafikou.

 

Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+