MojAndroid
Matúš Kapusta 21.júl 2015

Ak hľadáte zaujímavú mobilnú hru a radi by ste pritom podporili slovenských vývojárov, máme pre vás zaujímavé riešenie. Tým je hra Persian Archer, čo je titul od vývojárskeho štúdia Wildea, v minulosti známom aj pod menom Actoid, ktoré má na starosti podarenú hru zSnake. Novinka ale ponúka krajšiu grafiku, prepracovaný herný princíp a chytľavú hudbu.

V hre sa ocitnete v starovekom prostredí Perzie, kde budete plniť úlohu lukostrelca. Ten bude musieť vzdorovať množstvám nepriateľov, ktorí budú navyše disponovať rôznymi úrovňami obrnenia a schopností, ktoré vám narobia veľké problémy. Hra sa ovláda veľmi jednoducho natiahnutím luku a vystrelením šípu na určené miesto. Korigovať pritom môžete silu a smer letu šípu, pričom často budete musieť zasiahnuť nechránené miesto nepriateľov. Tí prichádzajú vo vlnách a vy sa musíte postarať iba o svoje prežitie.

ceske_promo2 ceske_promo3

Hra je na prvý pohľad jednoduchá, no v skutočnosti ide o prepracovanú hru, ktorá vám dokáže spôsobiť poriadne vrásky na čele. Postupom času bude nepriateľov pribúdať a vy tak budete mať plné ruky práce. Okrem toho, postupne vám dochádzajú aj šípy a vy sa vždy musíte postarať o to, aby ste mali dosť munície.

Hra je skutočne veľmi pekne spracovaná, čomu pomáha aj hudba od Tomáša Olivu. Celkovo tak ide o veľmi vydarený titul, ktorý si môže nájsť miesto v smartfónoch mnohých užívateľov. Hra je v obchode Play k dispozícii úplne zadarmo a zatiaľ má skvelé hodnotenie 5/5 hviezdičiek.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+