MojAndroid

Ak hľadáte zaujímavú mobilnú hru a radi by ste pritom podporili slovenských vývojárov, máme pre vás zaujímavé riešenie. Tým je hra Persian Archer, čo je titul od vývojárskeho štúdia Wildea, v minulosti známom aj pod menom Actoid, ktoré má na starosti podarenú hru zSnake. Novinka ale ponúka krajšiu grafiku, prepracovaný herný princíp a chytľavú hudbu.

https://youtu.be/n0u2vZh6AHI

V hre sa ocitnete v starovekom prostredí Perzie, kde budete plniť úlohu lukostrelca. Ten bude musieť vzdorovať množstvám nepriateľov, ktorí budú navyše disponovať rôznymi úrovňami obrnenia a schopností, ktoré vám narobia veľké problémy. Hra sa ovláda veľmi jednoducho natiahnutím luku a vystrelením šípu na určené miesto. Korigovať pritom môžete silu a smer letu šípu, pričom často budete musieť zasiahnuť nechránené miesto nepriateľov. Tí prichádzajú vo vlnách a vy sa musíte postarať iba o svoje prežitie.

ceske_promo2 ceske_promo3

Hra je na prvý pohľad jednoduchá, no v skutočnosti ide o prepracovanú hru, ktorá vám dokáže spôsobiť poriadne vrásky na čele. Postupom času bude nepriateľov pribúdať a vy tak budete mať plné ruky práce. Okrem toho, postupne vám dochádzajú aj šípy a vy sa vždy musíte postarať o to, aby ste mali dosť munície.

Hra je skutočne veľmi pekne spracovaná, čomu pomáha aj hudba od Tomáša Olivu. Celkovo tak ide o veľmi vydarený titul, ktorý si môže nájsť miesto v smartfónoch mnohých užívateľov. Hra je v obchode Play k dispozícii úplne zadarmo a zatiaľ má skvelé hodnotenie 5/5 hviezdičiek.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

21.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+