MojAndroid

Pamätáte sa ešte na skladacie hry na malom hernom plátne, kde presúvate štvorčeky tak, aby ste vytvorili nejaký obrázok? Takéto skladačky môžu  v závislosti od náročnosti zabrať niekedy aj celé hodiny, no väčšinou ide o niekoľkominútové záležitosti, ktoré na pár chvíľ potrápia vaše mozgové závity.

plumber1 plumber2 plumber3

Plumber Slide Puzzle je hra od slovenského vývojára, ktorá spája tento tradičný herný princíp s hrami, kde spájate potrubia do jedného celku. V hre Plumber Slide Puzzle budete teda presúvať jednotlivé štvorčeky obrazca tak, aby sa vám nakoniec zobrazil obrázok celého potrubia, ktorého všetky časti musia do seba správne zapadať. Ovládanie tejto hry je pritom veľmi jednoduché. Jednotlivé štvorčeky presúvate gestom potiahnutia prsta a snažíte sa získať výsledok v čo najkratšom čase.

Svoje výsledky si pritom môžete neustále zlepšovať, pretože hra si pamätá, ako rýchlo ste dokončili jednotlivé levely a koľko krokov ste na to potrebovali. V hre pritom budete postupne prechádzať až 50 levelmi, pričom ich náročnosť sa stupňuje od úplne jednoduchých až po komplexné puzzle skladačky, ktoré vám zaberú naozaj dlhý čas. V obchode Play si môžete hru Plumber Slide Puzzle stiahnuť úplne zadarmo aj pomocou nášho widgetu.

4.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+