MojAndroid

Hry typu “uhádni na čo myslím” sú veľmi populárne aj u dnešnej generácie. Každý z nás má predsa len v sebe zabudovanú prirodzenú súťaživosť a niet lepšieho pocitu, ako keď kamaráta porazíte v hre, ktorá je pre oboch náročnou. Ambíciu stať sa takýmto titulom má aj hra PixWords, ktorá je dostupná v češtine.

Princíp hry je veľmi jednoduchý – na displeji sa vám zobrazí malá krížovka pozostávajúca len z niekoľkých slov, ktoré sú prezentované obrázkami. Vašou úlohou je pospájať dostupné písmená na slovo, ktoré vystihuje daný obrázok a vyplniť tak celú krížovku, čo vás posunie do ďalšieho kola. V hre je nutnosťou znalosť aspoň základnej češtiny, prípadne si môžete zvoliť iný zo svetových jazykov a precvičiť si tak svoju slovnú zásobu. Na výber je napríklad angličtina, nemčina, francúzština či ruština.

Nakoľko je hra náročná na slovnú zásobu a niekedy je naozaj ťažké dané slovo poskladať z dostupných písmen, naši českí kolegovia vytvorili databázu s odpoveďami dostupnú vo forme tabuľky. My vám ju prinášame v tomto článku a nižšie nájdete aj odkaz na bezplatné stiahnutie tejto hry. Prajeme veľa šťastia a fantázie!

Verzia: 2.30
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.30
Aktuálna cena: Zdarma

pixwords_SvetAndroida (1)

Verzia: 2.30
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.30
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: SvetAndroida

28.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+