MojAndroid

Nekonečný zástup automobilových hier v obchode Google Play sa rozrástol o ďalší titul Blocky Highway, ktorý svojim grafickým spracovaním pripomína známe hry Minecraft alebo Crossy Road. Úlohou hráča je v tomto prípade vyhnúť sa ostatným automobilom či prekážkam na nekonečnej ceste a dosiahnuť čo najväčšiu vzdialenosť.

Hra Blocky Highway ponúka na výber celkom 30 rôznych vozidiel, s ktorými môžete jazdiť naprieč dvoma hernými svetmi. Tieto zahŕňajú napríklad tanky, taxík, školský autobus a iné. Pre hráčov sú dostupné tri herné režimy, ktoré sa odlišujú obtiažnosťou. Ak ste súťaživí, určite oceníte aj celkový rebríček, kde sa môžete predbiehať s ostatnými hráčmi po celkom svete.

image (56) image (55)

Aj napriek tomu, že Blocky Highway sa svojim konceptom a dnes už aj grafikou podobá na veľké množstvo iných hier v Google Play, ide o zábavnú oddychovku, s ktorou si užijete trochu zábavy. Motiváciou je v tomto prípade získavanie nových automobilov a súťaživosť vo svetovom rebríčku.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+