MojAndroid

Tak, konečne je tu! Po niekoľkých odkladoch si Minecraft Pocket Edition konečne našiel svoje miesto na Android Markete – tentokrát pre všetky Android zariadenia. Kúpiť si ho môžete za pomerne vysokú cenu 5€, no ak si ho budete chcieť predtým najskôr vyskúšať, k dispozícii je tiež demo verzia zadarmo.  Ak však patríte k vášnivým fanúšikom Minecraftu, určite nebudete váhať ani okamih a prejdete hneď k plnej verzii.

Hra Minecraft sa celosvetovo teší veľkej obľube. PC verzia tejto populárnej hry ponúka super hrateľnosť a jednoduchú grafiku, ktorá ju umožňuje hrať aj na tých najstarších počítačových zostavách. Doteraz sa predalo viac ako 3 milióny kópií tejto hry. Dosť bolo však už rečí. Určite už netrpezlivo čakáte na to, ako si Minecraft zahráte aj na svojom Android telefóne. Tu sú linky ;):

Minecraft – Pocket Edition
Mojang
Verzia 0.1.1 (7. 10. 2011)
Veľkosť 2,0 MB
2.1+

4,99€

Minecraft – Pocket Ed. Demo
Mojang
Verzia 0.1.1 (7. 10. 2011)
Veľkosť 2,0 MB
2.1+

Zadarmo

 

 

8.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+