MojAndroid

Populárna arkáda Frogger, ktorá bola predstavená ešte v osemdesiatych rokoch sa stala inšpiráciou nespočetného množstva ďalších hier nielen na internete. Za najnovší klon tejto hry môžeme považovať hru Crossy Road, ktorá sa po obrovskom úspechu na platforme iOS dostáva konečne aj do našich Android smartfónov a tabletov. Hra v podstate vykráda nápad z Froggera a dodáva mu vlastného ducha, peknou farebnou grafikou v štýle Minecraftu.

Cieľom hry je v tomto prípade dostať sa čo najďalej bez toho, aby vás zasiahol automobil, kamión, vlak a iné nástrahy, s ktorými sa stretnete na frekventovanom dopravnom úseku. Svoju sliepku ovládate len jednoduchým ťukaním na obrazovku, alebo dotykovými gestami vľavo a vpravo pre zmenu smeru. Naučiť sa mechanizmus hry je otázkou niekoľkých sekúnd, no prechádzať cestu je už o niečo zložitejšie. Hra je veľmi návyková a určite vás aj vašich priateľov na nejaký čas zabaví.

Crossy Road, Frogger, Android hry Crossy Road, Frogger, Android hry Crossy Road, Frogger, Android hry b

Novinka Crossy Road je dostupná na Androide bezplatne, no v hre nájdeme vnútroherné nákupy. Tieto však nie sú nijak nútené, prakticky len umožňujú zakúpiť si dodatočné skiny postavy. V hre dokonca zbierate menu, za ktorú si môžete niektoré z nich zakúpiť.

Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma

13.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+