MojAndroid

Kultový francúzsky film Taxi od režiséra Gérarda Pirèsa snáď poznáte. Je to príbeh o poslíčkovi pizze na skútri, z ktorého sa stal taxikár. Nejazdil však na obyčajnom taxíku ale na Peugeote so športovým motorom a neuveriteľnými úpravami, vďaka ktorým bol nedostihnuteľný. Taxi služba Hopin si pre používateľov aplikácie HOPIN TAXI pripravila špeciálnu akciu so špeciálnym Peugeotom. Nebude to však legendárna 406 ale nové SUV Peugeot 3008 s prestížnym ocenením Európske auto roka 2017.

Používatelia aplikácie HOPIN TAXI si môžu užiť svoju Jazdu roka v novom SUV Peugeot 3008 nasledujúcim spôsobom: Od utorka 12. septembra do stredy 13. septembra v čase od 10:00 do 17:00 a vo štvrtok 14. septembra od 10:00 do 13:30 máte šancu, že pre Vás príde Európske auto roka 2017 a odvezie Vás úplne zadarmo. Jazdite s taxi aplikáciou HOPIN TAXI a užívajte si oslavy najúspešnejšieho európskeho auta a počas jazdy získate navyše zaujímavé a atraktívne darčeky.

Ak chcete vyskúšať šťastie a zviesť sa SUV Peugeot 3008 – Európskym autom roka 2017 a nemáte aplikáciu HOPIN TAXI, nevadí. Stiahnuť si ju môžete pre akýkoľvek smartfón s operačným systémom Android, iOS, ale aj Windows phone a Blackberry.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Oslávte to s Peugeot 3008 a zažite Jazdu roka.

Zdroj: Tlačová správa

13.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+