MojAndroid

Pred niekoľkými týždňami sme vás informovali o tom, že HOPIN testuje vo svojich taxíkoch Wi-Fi routre. V spolupráci s operátorom Orange chystal Wi-Fi zdarma vo svojich taxíkoch a teraz sa to stáva realitou. Vo vybraných vozidlách bude odteraz dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN taxi prináša v rámci pilotnej prevádzky do konca februára svojim zákazníkom viac komfortu. Vozidlá sú v spolupráci s Orangeom vybavené službou Internet do auta. Cestujúci tak môžu byť #vsadeonline, a navyše bezplatne. Zákazník, ktorý využije alebo si priamo cez aplikáciu vyberie auto označené ako Orange WiFi taxi, si môže počas celej jazdy užívať internetové WiFi pripojenie zadarmo.

Náš tip
UBER vs HOPIN Taxi vs Liftago | POROVNANIE

Internet pohodlne aj na cestách

Služba Internet do auta od Orangeu umožňuje byť online kedykoľvek, nezávisle od toho, či sa nachádzate doma, v kancelárii alebo na cestách. Dostupná je s piatimi dátovými paušálmi s objemom predplatených dát od 1 000 do 35 000 MB a mesačným poplatkom od 5 € do 34,99 eur. Podrobnejšie informácie o Internete do auta nájdete aj na webovej stránke služby Internet do auta.

HOPIN_Lublana_auto

Taxíky pod palcom

Aplikácia HOPIN TAXI je dlhodobo najpopulárnejšou taxi aplikáciou na Slovensku. Je dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry, ako aj na desktopoch. HOPIN pôsobí na Slovensku v Bratislave a v Košiciach, služba je dostupná i v Čechách, na Ukrajine a v Slovinsku. Za dva a pol roka pôsobenia na trhu vybavil HOPIN 1,5 milióna objednávok, čo predstavuje v priemere 9,5 milióna najazdených kilometrov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

2.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+