MojAndroid

Spoločnosť HOPIN Taxi pripravuje exkluzívnu novinku s operátorom Orange a tešiť sa môžu najmä samotní pasažieri. Vo vybraných autách služby bude totiž dostupný Wi-Fi Hotspot, ktorý umožní pasažierom bezplatný prístup na internet.

hopin-internet-1

Orange prispeje 20 GB dát, ktoré ponúkne do konca roka zadarmo. V taxíkoch nájdeme mobilný router Huaewi, ktorý stačí jednoducho zapichnúť do zásuvky v aute a pasažieri sa môžu bez problémov pripojiť k internetu. To ocenia najmä tí, ktorí cestujú častejšie alebo na dlhších trasách.

Náš tip
UBER vs HOPIN Taxi vs Liftago | POROVNANIE

hopin-internet-2 hopin-internet-3

Novinkou budú vybavení iba šoféri z vybranej skupiny. Tí budú mať na svojich autách aj označenie, ktoré vám napovie, že v danom aute je k dispozícii Wi-Fi zadarmo. Cestovanie tak bude odteraz ešte pohodlnejšie, no stále nevieme, kedy bude novinka oficiálne predstavená. Stať by sa tak malo už čoskoro a následne vám prinesieme aj ďalšie detailné informácie.

19.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+