MojAndroid

Fitness náramok HONOR Band 5 je skvelý nielen pre športovcov, ale tiež pre nie veľmi aktívnych ľudí. Tých práveže náramok môže svojimi funkciami a tiež príjemným vzhľadom natoľko očariť, že budú prekonávať svoje denné limity. Samozrejmosťou je každodenný sumár aktivít a vašich úspechov.

honor band 5 dotykovy displej

HONOR Band 5 využijete nielen v exteriéri, ale i v interiéri. Meria totiž nielen vašu chôdzu, ale tiež beh, jazdu na bicykli, turistiku alebo plávanie. Vďaka zabudovanému senzoru merania srdcového tepu si viete odsledovať prácu vášho srdca pri bežných aktivitách, ale tiež pri samotnom športe. Frekvencia vášho tepu vám dokáže napovedať mnoho i pri procese chudnutia. Ak sa rozhodnete si ísť zabehať, náramok odmeria prekonanú vzdialenosť, čas aj spálené kalórie.

Medzi primárne funkcie patrí krokomer. Vaše prejdené kroky sa samozrejme započítavajú do dennej aktivity. Je to tá najjednoduchšia aktivita, ktorá je nám prirodzená a i vďaka nej sa udržiavame v kondícii. Je skvelé, ak si viete na konci dňa pozrieť, koľko krokov a kilometrov ste prešli. A práve toto vás núti prekonávať svoje denné limity. Nasledujúci deň chcete totiž dosiahnuť tú istú hranicu alebo sa posunúť ďalej.

honor band 5 krokomer

Náramok tiež odoláva vode. Nemusíte si ho teda skladať z ruky pri sprchovaní, ale ani pri plávaní. Monitoruje preplávanú vzdialenosť a zároveň zaznamená, ako sa vám zlepšuje vaša plavecká technika.

Nielen športový, ale i inteligentný

HONOR Band 5 nie je len športový, ale tiež inteligentný náramok. Notifikácie zo smartfónu sa vedia odzrkadliť na farebnom displeji. Upozorní vás, ak vám niekto volá alebo píše správu či e-mail. Funguje tiež ako budík, kedy vás jemnými vibráciami dokáže zobudiť. Znamená to mať náramok na ruke vo dne i v noci. Čím sa dostávame i k monitorovaniu dĺžky a kvality spánku. Tieto i všetky ostatné informácie ohľadom vašej dennej aktivity si môžete následne pozrieť nielen na displeji náramku, ale i v aplikácii. Údaje sú do aplikácie prenášané pomocou Bluetooth.

honor band 5 notifikacia

Ovládanie hudby

Aktualizácia z 29. septembra priniesla možnosť diaľkového ovládania hudby. Po aktualizácii je potrebné zapnúť ovládanie hudby prostredníctvom aplikácie Huawei Health. Následne môžete ovládať hudobné aplikácie, medzi ktoré patrí Hudba Google Play, Spotify, YouTube, Shazam, hudba Huawei a mnoho ďalších. Diaľkové ovládanie hudby je kompatibilné len so smartfónmi so systémom Android 5.0 a jeho vyššími verziami. Po aktualizácii bude spustená aplikácia Huawei Health App verzia 10.0.1.011 a Band 5 bude vo verzii 1.1.0.93.

honor band 5 na ruke

 

Náramok HONOR Band 5 je ľahký a na ruke neprekáža. Na jedno nabitie vydrží skvelých 14 dní. Kúpiť si ho môžete v klasickej čiernej, výraznej ružovej alebo námorníckej modrej farbe za skvelých 39 €.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+