MojAndroid

Ak ste vlastníkom inteligentných hodiniek s Android Wear, určite vás poteší správa, že Google v týchto dňoch uvolňuje aktualizáciu na nový Android Wear 5.1, ktorý prináša niekoľko významných zmien. O tých sme sa dozvedeli už na konferencii Google I/O, a tak pre niektorých z vás nie sú žiadnym prekvapením. Nová verzia systému prináša do inteligentných hodiniek možnosť ovládania pohybom zápästia, pripojenia k Wi-Fi či kreslenia emotikonov priamo na displej hodiniek.

Motorola Moto 360 recenzia-26

Náš tip
Google ukázal svetu ďalšiu verziu systému Android Wear [Google I/O 2015]

Nová aktualizácia už dorazila aj na Slovensko, o čom nás informoval jeden z našich čitateľov. Na redakčných hodinkách Moto 360 sme ju však zatiaľ nezískali. Ak si chcete na vašich hodinkách skontrolovať, či máte aktuálny systém, prejdite do Settings > About > System updates. Aktualizácia sa do hodiniek nainštaluje pomocou sprievodnej aplikácie Android Wear, ktorú je potrebné nainštalovať na spárované mobilné zariadenie. Nový systém Android Wear je možné do hodiniek nainštalovať aj manuálne, cez PC a adb príkazy. Kvôli zložitosti tohto procesu vám to ale neodporúčame. Ak ste aktualizáciu na Android Wear 5.1 získali, napíšte nám, či ste postrehli aj ďalšie zmeny či vylepšenia.

Náš tip
RECENZIA | Motorola Moto 360 – Najkrajšie hodinky s Android Wear

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+