MojAndroid

Inteligentné príslušenstvo so systémom Android Wear bude opäť o niečo chytrejšie. Zámerom Googlu je priniesť čo najviac informácií na domácu obrazovku a nechať ich tam tak dlho, ako potrebujete. Napríklad pri nakupovaní sa vám na displeji bude zobrazovať zoznam toho, čo máte kúpiť až dovtedy, kým neopustíte daný obchod.

Náš tip
Všetky novinky z Google I/O 2015 na jednom mieste

Motorola Moto 360 recenzia-2

Náš tip
Google Brillo je operačný systém pre Internet of Things, príde na trh v Q3/2015

Zmení sa aj prístup toho, ako na svojich hodinkách prehliadate notifikácie. V novom systéme medzi nimi budete môcť prechádzať opäť jednoduchšie a rýchlejšie, takže sa dostanete takmer okamžite k upozorneniam, ktoré sú pre vás dôležité. Zaujímavým je aj systém na rozpoznanie smajlíkov. Namiesto toho, aby ste emotikon hľadali v zozname, nakreslíte jeho približnú podobu na displej hodiniek a tie ho automaticky rozpoznaj a pošlú ho prijímateľovi.

Náš tip
Android, Chrome, YouTube a Google Search majú vyše miliardy používateľov

Nová verzia systému Android Wear prinesie aj lepšie ovládanie gestami a niekoľko ďalších noviniek. Nevieme, kedy presne sa dostane do našich Android Wear zariadení, no veríme, že sa tak stane už čoskoro.

Zdroj: TechCrunch

28.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+