MojAndroid

Nová streamovacia služba HBO Max, ktorá je na Slovensku dostupná len pár mesiacov, výrazne zlacňuje svoje ročné predplatné. Na zlacnenie upozorňuje na svojich oficiálnych stránkach. Mesačné predplatné zostáva nezmenené.

Na ročnom predplatnom ušetríte až 34 %

Vďaka výraznej zľave ušetrite až 34 % na ročnom predplatnom. Zľavnené ročné predplatné vychádza na 54,99 eur za rok. Samozrejme sa rozdiel 34 %  porovnáva s tým, ak by ste si rok platili každý mesiac mesačné predplatné. Jeho cena totiž zostáva nezmenená 6,99 eur, takže pri mesačných platbách by vás za rok vyšlo na 83,88 eur. S ročným predplatným ušetríte aj v prípade, ak sa cena mesačného predplatného behom roka zvýši.

Na ročnom predplatnom HBO Max ušetríte až 34 % | Zdroj: HBOMax.com

Pre porovnanie, najväčším konkurentom na Slovensku je služba Netflix. Tá v USA zdražuje, no u nás zatiaľ zostávajú ceny nezmenené. V porovnaní s HBO Max je však Netflix stále podstatne drahší. Najlacnejšie predplatné stojí 7,99 eur mesačne, no ponúka len sledovanie v rozlíšení 480p. A to je na dnešnú dobu málo. Za FullHD kvalitu dáte 9,99 eur mesačne. Najnáročnejší si zaplatia 11,99 eur za streamovanie v 4K rozlíšení.

HBO Max má však len jedno predplatné s jednotným rozlíšením, čo je ďalšia cenová výhoda oproti Netflixu.  Zároveň ponúka najväčšie filmové trháky z produkcie Warner Bros., HBO, Max Originals, DC, Cartoon Network a mnohých ďalších pod jednou strechou. Príkladom je najnovší Batman. Svoje obľúbené filmy a seriály si tiež môžete sledovať súčasne na troch rôznych obrazovkách.

Náš tip
Motorola prezradila, ktoré jej modely dostanú Android 13
21.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+