MojAndroid

Streamovacia platforma HBO Max bola spustená na Slovensku aj v Českej republike dnes, 8. marca 2022. Momentálne je k dispozícii v 61 krajinách Európy, Svernej Ameriky, Latinskej Ameriky a Karibitku. V budúcnosti plánuje ďalšie rozširovanie.

HBO Max na Slovensku
HBO Max | Zdroj: Miroslav Schwamberg

HBO Max je streamovacia platforma z dielne HBO, Warner Bros, DC, Cartoon Network, Max Originals a ďalších.

„Sme veľmi potešení, že HBO Max teraz streamuje na Slovensku i v Čechách a ponúka tú najlepšiu zábavu, filmy, európsku produkciu a detské tituly na jednom mieste. Navyše ponúkame slovenským a českým fanúšikom skvelých príbehov neuveriteľne výhodnú zľavu 33% z bežnej mesačnej ceny na celý život.”

Christina Sulebakk, generálna riaditeľka HBO Max EMEA

HBO GO sa mení na HBO Max

Ak máte službu HBO GO predplatenú, stačí si stiahnuť novú aplikáciu HBO Max, ktorá je v obchode Google Play dostupná oddnes a prihlásiť sa do nej vašimi prihlasovacími údajmi, ktorými sa prihlasujete do HBO GO. Váš účet bude prenesený automaticky a automaticky získate aj doživotnú zľavu z mesačného predplatného. Platiť budete len 4,66 eur mesačne.

HBO Max na Slovensku
HBO Max | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Štandardná cena služby je na Slovensku stanovená na 6,99 € mesačne. Najbližšou konkurenciou je Netflix, ktorý ponúka predplatné za cenu od 7,99 eur mesačne. Avšak len v 480p rozlíšení. FullHD streaming stojí 9,99 € a 4K streaming je za 11,99 € mesačne.

HBO Max na Slovensku. Služba rozposiela e-maily

7.3.2022

HBO svojim zákazníkom rozposiela e-maily, v ktorých ich informuje o tom, že zmena nastane už zajtra, 8. marca. Informuje o tom, že predplatné HBO Go bude automaticky prevedené na HBO Max. Jediné, čo je potrebné urobiť, je stiahnuť si aplikáciu HBO Max a na prihlásenie použiť prihlasovacie údaje zo služby HBO Go.

Zákazníci, ktorým sa účet takto prevedie, dostanú automaticky mesačnú zľavu vo výške 33 % z pôvodnej sumy 6,99 eur mesačne. To znamená, že mesačne budú platiť len 4,66 €, a to navždy.

Pôvodný článok:

HBO Max prichádza na Slovensko už 8. marca. Služba umožňuje osláviť svoje oficiálne spustenie jedinečnou ponukou, ktorá sa len tak neodmieta. Aká bude cena pre prvých predplatiteľov?

Nových predplatiteľov láka na výhodnú cenu

Keď sa k odberu HBO Max prihlásite medzi 8. a 31. marcom, tak dostanete výhodnú ponuku 4,66 € / mesiac. Táto cena ostane nezmenená za predpokladu, že odber nezrušíte. Pokiaľ ho zrušíte alebo nestihnete obmedzenú ponuku využiť, cena bude 6,99 € mesačne. Ak teda máte záujem sledovať seriály a filmy prostredníctvom tejto streamovacej platformy, tak vám odporúčame začať s platení predplatného už v priebehu marca.

Ak si platíte HBO Go, od 8. marca váš účet automaticky prejde pod HBO Max. Výška mesačného predplatného bude 4,66 €. Predplatné HBO Go momentálne stojí 5,99 € mesačne. Ak sa teda zaregistrujete v období od 8. do 31. marca, získate zľavu vo výške 33 % a namiesto 6,99 € mesačne budete platiť len 4,66 €.

Pre porovnanie, najväčším konkurentom na Slovensku je služba Netflix. Tá v USA zdražuje, no u nás zatiaľ zostávajú ceny predplatného nezmenené. V porovnaní s HBO Max je Netflix podstatne drahší. Najlacnejšie predplatné stojí 7,99 eur mesačne, no ponúka len sledovanie v rozlíšení 480p. A to je na dnešnú dobu málo. Odporúčame zvoliť minimálne FullHD kvalitu za 9,99 € mesačne. Najnáročnejší si zaplatia 11,99 € za streamovanie v 4K rozlíšení.

HBO Max má všetko, čo milujete, na jednom mieste. Najväčšie filmové trháky, najodvážnejšie príbehy a nezabudnuteľné klasiky – to všetko nájdete v prichádzajúcej platforme plnej zábavy. Vychutnajte si zábavu z produkcie Warner Bros., HBO, Max Originals, DC, Cartoon Network a mnohých ďalších, konečne pod jednou strechou. Svoje obľúbené filmy a seriály môžete sledovať súčasne na troch rôznych obrazovkách. Pridajte až päť profilov pre deti alebo dospelých. Získate tak obsah ušitý na mieru pre každého. Ide o konkurenciu pre službu Netflix, ktorá je veľmi populárna.

Náš tip
Okamžité platby sú tu. Prevod peňazí medzi bankami trvá pár sekúnd

8.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+