MojAndroid

Pred pár dňami sme vás v hojnom množstve informovali o novinkách z výstavy Lenovo Tech World, ktorej sme sa aj osobne zúčastnili. Okrem novej smartfónov Moto Z, Moto Z Force či flexibilných mobilných zariadení sa tu objavili aj ďalšie zaujímavosti v podobe príslušenstva Moto Mods, ktoré dodá zariadeniam Moto “dodatočné” vlastnosti. Okrem reproduktora, projektoru či náhradnej batérie sa však povrávalo aj o module s fotoaparátom, za ktorým mal stáť [dropcap style=”default, square, or circle”]…[/dropcap], švédsky výrobca stredoformátových kamier, objektívov a iného fotografického príslušenstva.

hasselblad_moto_mods

Nič také sa však toho času nestalo. Zmena ale môže nastať už 22.júna, kedy plánuje Hasselblad pripraviť udalosť, ktorú bude streamovať do sveta. Na svojom Youtube kanáli už má prichystanú aj malú návnadu s titulnou fotografiou (ktorá síce viac zahmlieva ako odpovedá na zvedavé otázky). Podnadpis hovorí o tom, že má ísť o niečo, čo zmení svet fotografií. Uvidíme teda, či sa skutočne dočkáme samostatného fotoaparátu v rámci Moto Mods. Mimochodom, Lenovo je stále pripravené darovať milión dolárov najinovatívnejšiemu vvývojárovi modulov. Zrejme nás tak čaká ešte množstvo prekvapení.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+