MojAndroid

Len pred niekoľkými dňami Google do svojej aplikácie Google+ doplnil možnosť pridania snehu na fotografie. Táto funkcia sa zobrazila ako súčasť funkcie Auto Awesome v sprievodnej aplikácii Fotky a po celom svete tak začala šíriť vianočnú náladu aspoň v rámci fotografií na sociálnej sieti vyhľadávacieho giganta. Dnes však Google prináša opäť aktualizáciu mobilnej aplikácie Google+, ktorá pridanie snehu na fotografie ešte uľahčuje. Stačí si otvoriť vami zvolenú fotografiu a potriasť zariadením :-)

google-plus-sneh

Nová funkcia je naozaj jednoduchá na používanie, pričom je veľmi efektná a navodzuje pocit Vianoc pri pohľade na každú zasneženú fotografiu. Google však v novej verzii prináša aj ďalšiu vychytávku, ktorou je druhé potrasenie zariadením. To vám uloží do pamäte GIF obrázok s efektom sneženia, ktorý môžete zdieľať na ďalšie sociálne siete prípadne formou e-mailu alebo MMS správy. Medzi ďalšie vylepšenia a novinky v aplikácií patrí nové inteligentné vyhľadávanie, ktoré vami zvolený výraz hľadá aj pri popise fotografií, v statusoch vašich priateľov, atď., pričom novinkou sú aj inteligentné notifikácie, ktoré vás upozornia len na správy prichádzajúce od vami zvolených kontaktov. Ostatné správy sa zobrazia v samostatnej zložke. Ak si chcete novinky v Google+ a sprievodnej aplikácii Fotky vyskúšať, stiahnite si najnovšiu verziu Google+ pomocou nášho odkazu alebo si aplikáciu aktualizujte priamo v Obchode Play vo vašom zariadení. Je možné, že aktualizáciu nezískate hneď, nakoľko ju Google uvoľňuje po celom svete postupne. Buďte preto trpezliví, určite sa novej verzie Google+ dočkáme aj na Slovensku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TheVerge

13.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+