MojAndroid

Vlastná sociálna sieť spoločnosti Google s názvom Google+ mala pôvodne konkurovať populárnemu Facebooku. Po rokoch má oproti Facebooku zlomkový podiel používateľov, ale napriek tomu stále žije a čoskoro by sa mala dočkať aj novej mobilnej aplikácie. Tvrdí to manažér inžinierov Google+ Leo Deegan na svojom Google+ účte.

Náš tip
Google sleduje každý náš krok. My mu to oficiálne povoľujeme

Podľa Leo Deegana by mala nová verzia aplikácie Google+ mať prepracované jadro a prísť s úplne novým dizajnom, ktorý bude v súlade s novým štandardom používateľského rozhrania u Google aplikácií. Vylepšením by mala prejsť aj plynulosť listovania v aplikácii aj renderovanie jednotlivých prvkov. Zmenami by mal prejsť aj priečinok s fotografiami alebo zobrazovanie komentárov, ktoré by malo po novom rolovať zo spodku obrazovky. Nová verzia aplikácie Google+ by mala byť dostupná v nasledujúcich dňoch. Spoločnosť Google dúfa, že sa ňou jej podarí oživiť slabý záujem o túto službu. A čo myslíte vy? Má ešte šancu nejak ohroziť konkurenčný Facebook?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+