MojAndroid

Google Play nájdete najnovšie už aj Google lište, ktorá je dostupná pri rôznych službách akými sú napríklad Google vyhľadávač, Gmail, alebo čítačka RSS Google Reader. Prístup k obchodu s aplikáciami pre Android sa tak stáva ešte rýchlejší a pohodlnejší. Nie je to veľká zmena, ale nové Google Play tlačidlo možno niektorých z vás poteší.  Objavili ste ho už aj vy?

Pre zábudlivcov pripomenieme, že Google Play je novou verziou Android Marketu, ktorý sa snaží o zjednotenie multimediálnych služieb od Google. Filmy, hudba, knihy a aplikácie tak budú dostupné na jednom mieste, pod jedným spoločným názvom Google Play. U nás sa zatiaľ podobným vymoženostiam akými sú nákup filmov a iných multimediálnych dát tak skoro asi nedočkáme, ale ktovie, možno nás Google prekvapí.

Update 28.3.2012

Pri prehliadaní Google+ plus.google.com sa v lište nachádza link na Mobil.

Po kliknutí na link sa objaví stránka Google mobile, kde sú základné informácie o novom obchode Google Play. Google sa poravdepodobne aj takýmto spôsobom snaží propagovať svoj nový obchod. Pripomeňme, že Google Play Store je vlastne náhrada za Android Market, ktorý bol zmenený pred vyše týždňom.

27.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+