MojAndroid

Zdá sa, že modelový rad telefónov Google Pixel 3 trpí problémom, ktorý znepríjemňuje telefonické hovory. Jedná sa o problém s mikrofónom, vďaka ktorému má volajúci na druhej strane možnosť počuť rušivé zvuky.

Problém vcelku drahého telefónu

Problém je hlásený používateľmi telefónov Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL. Volajúci z Pixelu síce zažíva nerušený hovor, no druhá strana sa často sťažuje na rôzne ozveny, zvukové prerušenia a ďalšie drobné zvuky, ktoré narušujú kvalitu hovoru. Ľudom, ktorí majú mobil nonstop pri uchu to môže prekážať, pretože sa pravdepodobne neraz dočkajú sťažností, že ich je zle počuť. Údajne jedným zo zaujímavých riešení je prepnutie v nastaveniach na siete 3G, namiesto pôvodných 4G, poprípade telefonovanie v “Safe Mode”. Aj táto vcelku kontroverzná možnosť údajne pomôže, nuž chceli by sme onedlho vidieť zo strany Google update, ktorý problém vyrieši.

Zdroj: AndroidPIT

Ďalšie články k téme “Google Pixel 3”:

Náš tip
Google vydal februárový bezpečnostný update pre Pixel zariadenia
Náš tip
Google si uťahuje z Apple v ich najnovšej reklame na technológiu Night Sight
Náš tip
Xiaomi Mi 9 predbehlo v DxOMark Pixel 3 a Galaxy Note 9

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+