MojAndroid

Night Sight je funkcia, ktorá je unikátnou vymoženosťou v smartfónoch značky Google Pixel. Tá funguje veru veľmi dobre a nočným snímkam dáva ten správny šmrnc bez použitia blesku, respektíve prisvetľovacej LED diódy. Nová kampaň spoločnosti Google, ktorá propaguje túto funkciu, si vtipným spôsobom, aký už dlhú dobu od Google poznáme uťahuje z Apple.

Propagácia zariadení Google Pixel

Tweet hlavy marketingu spoločnosti Google, Marwina Chowa, ukazuje porovnanie večerných fotografií vyhotovených za pomoci Apple iPhone XS (vľavo) a Google Pixel 3 (vpravo). Samozrejmosťou je použitie práve už spomínaného režimu Night Sight. Podobný režim na ešte o čosi drahších jablkových smartfónoch amerického giganta chýba, tak Google neváhal a ukázal svetu, koho telefóny fotia v tmavých podmienkach lepšie. Night Sight umožňuje zachytiť krásne detailné fotografie so zosvetleným pozadím a zvýrazneným popredím, pričom farebná vernosť fotky je na špičkovej úrovni. Mnohí výrobcovia majú svoje vlastné nočné režimy, nuž Google je práve tým najlepším príkladom, ako sa to robí.

Obrázok poukazuje na absenciu nočného režimu fotografovania v smartfónoch od Apple

Ďalšie články k téme “Google Pixel 3”:

Náš tip
Google vydal prvú tohtoročnú bezpečnostnú záplatu. Pixel 3 ju už dostáva aj s opravami zvuku
Náš tip
Google Pixel 3 a OnePlus 6T oficiálne v rebríčku DxOMark. Ako sa im zadarilo?
Náš tip
Majitelia Google Pixel 3 a Pixel 3 XL hlásia problém s telefónnymi hovormi
29.1.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+