MojAndroid

Len včera sme vám písali o tom, že zariadenia Nexus 5, Nexus 6 a Nexus 6P je možné resetovať aj vtedy, ak nemáte prihlasovacie údaju k účtu majiteľa. RootJunky prišiel na to, ako obísť Factory Reset Protection (FRP) na Nexus zariadeniach bez toho, aby ich musel vôbec pripojiť k počítaču. Google však dlho nečakal a už dnes zverejnil rýchlu bezpečnostnú aktualizáciu, ktorá tento bug odstraňuje.

Náš tip
Zabezpečenie obnovenia továrenských nastavení na Nexus zariadeniach sa dá ľahko obísť | VIDEO

Aktualizácia sa automaticky objaví vo vašej notifikačnej lište, prípadne si ju môžete skontrolovať v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. Veľkosť tejto aktualizácie je len niekoľko megabajtov, a tak si ju môžete stiahnuť pokojne aj cez mobilné dáta. Neignorujte tieto aktualizácie a nainštalujte si každú z nich. Aj keď majú iba niekoľko megabajtov, ide o dôležité aktualizácie, ktoré budete dostávať každý mesiac.

Zdroj: AndroidCommunity

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.1.2016
 • O akej dnešnej aktualizácii od Googlu je reč?
  Januárový patch toto totiž neopravil. Čítate si komentáre k článkom? Aj včera som prihodil toto video, kde RootJunky resetne zariadenie s januárovým patchom…

  https://www.youtube.com/watch?v=cLZOI-9tYg4

  • Áno, čítame komentáre. Ide o extra aktualizáciu, nie januárový bezpečnostný update.

   • Aké má označenie tá aktualizácia? Nikde som o ďalšej aktualizácii, okrem januárovej, nečítal. Ani systémové obrazy novšie ako januárové nie sú dostupné.
    Prosím o podrobnejšie info v článkoch, pre hodne zvedavých ľudí, ako ja ?

+