MojAndroid

Len včera sme vám písali o tom, že zariadenia Nexus 5, Nexus 6 a Nexus 6P je možné resetovať aj vtedy, ak nemáte prihlasovacie údaju k účtu majiteľa. RootJunky prišiel na to, ako obísť Factory Reset Protection (FRP) na Nexus zariadeniach bez toho, aby ich musel vôbec pripojiť k počítaču. Google však dlho nečakal a už dnes zverejnil rýchlu bezpečnostnú aktualizáciu, ktorá tento bug odstraňuje.

Náš tip
Zabezpečenie obnovenia továrenských nastavení na Nexus zariadeniach sa dá ľahko obísť | VIDEO

Aktualizácia sa automaticky objaví vo vašej notifikačnej lište, prípadne si ju môžete skontrolovať v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. Veľkosť tejto aktualizácie je len niekoľko megabajtov, a tak si ju môžete stiahnuť pokojne aj cez mobilné dáta. Neignorujte tieto aktualizácie a nainštalujte si každú z nich. Aj keď majú iba niekoľko megabajtov, ide o dôležité aktualizácie, ktoré budete dostávať každý mesiac.

Zdroj: AndroidCommunity

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+