MojAndroid

Google Keep patria medzi najlepšie aplikácie na poznámky. Ponúkajú skvelý spôsob zaznamenávania krátkych a stručných poznámok, bez nutnosti strácania času. Azda najlepšou funkciou Keep je možnosť synchronizácie poznámok medzi viacerými zariadeniami, vďaka vášmu Google účtu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Skvelá správa pre často používanú aplikáciu

Táto skvelá, jednoduchá aplikácia práve dosiahla v Obchode Play hranicu 500 miliónov inštalácií. Appka z času na čas dostáva aj menšie aktualizácie. Nedávno napríklad obdržala tmavý režim, podobne, ako ostatné aplikácie od Google. Na niektorých zariadeniach však Google Keep sú rovno predinštalované, a preto sa tento míľnik podarilo dosiahnuť.

Ak teda používate nejakú inú aplikáciu na rýchle poznámky, ako Google Keep, odporúčali by sme vám ich aspoň skúsiť. Ak si myslíte, že na svojom smartfóne máte nainštalovanú lepšiu, šikovnejšiu appku, dajte nám dolu v komentároch vedieť, o akú ide.

google keep tmavy rezim
Takto vyzerá tmavý režim v Google Keep

Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy redakcie

24.6.2019
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+